Mój błąd... | caroo | e-blogi.pl
Mój błąd... 2012-08-21

Założyłam tego bloga , ponieważ chciałabym się dzielic z wami moim przeżyciami , uczuciami . Co mnie skłoniło do tego? Ta chora sytuacja , w której się teraz znajduję i te same wieczorne rozkminy ! Byłam z chłopakiem 3 lata i 7 miesięcy . Dlaczego nie jesteśmy razem ? Bo Karolinie strzeliło coś do głowy chciała spokój , zajebanej wolności i postanowiła to wszystko zakończyc! Miałam wszystko dosłownie wszystko ! On był we mnie tak zakochany tak się mną opiekował ,troszczył się o mnie zależało mu na prawdę . Po prostu lepiej trafic nie mogłam uwierzcie ! Każdy mi zazdrościł. A ja nie potrafiłam tego docenic taka jest prawda. Nie mógł się pogodzic z tym ,że tak go zraniałam ! A teraz minęły ponad 4 miesiące odkąd nie jesteśmy razem i zdałam sobie sprawę jaki popełniłam błąd ,którego będę żałowała już zawsze ! Dobrze ludzie mówią ,że trzeba coś stracic by to docenic. A ja zrozumiałam to teraz w wakacje jak zobaczyłam go z inną na baletach ma dziewczyne ! Wszyscy znajomi , rodzina mi to mówią , ja udaję obojętną ,że mam wyjebane w niego w tą całą sytuacje. A tak na prawdę zżera mnie od środka zazdrośc ! Udaję ,że jestem silna ,że daje radę ,a tak na prawdę rozpierdala mnie to wszystko od środka.  Wiadomo jak to wakacje , imprezy starałam się zapomniec ,ale nie potrafię ! Jestem teraz w związku z chłopakiem od ponad miesiąca żeby co zrobic mu na złośc pokazac,że też układam sobie życie i u mnie w porządku ? Przyjaciele do mnie mówią ,że jeszcze się zejdziemy po wakacjach na pewno ,że jedno robi drugiemu teraz na złośc ! Już sama nie wiem co mam o tym myślec.  Jak to mówią człowiek uczy się na błędach i ja również się przekonałam ,że coś w tym jest !


Dodaj komentarz


myciek 2012-08-21

wiem jak się czujesz ;( przynajmniej z nim byłaś ja się tylko nieszczęśliwie zakochałam jak większość nastolatek, ale co porasddzić? życie jest brutalne, nie oszczędza nikogo...

zapraszam na mojego bloga www.myciek.e-blogi.pl pozdrawiam

Zus 2012-08-21

Może warto powiedzieć prawdę i okazać prawdziwe uczucia wprost swojemu byłemu chłopakowi, by naprawić Wasze błędy i Wasz związek? Najprostsze rozwiązania są często bardzo dobre. Szczerość, to może być rada na Twój obecny problem. Pozdrawiam :)

e-blogi.pl
  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]